Portföyist

Ücretsiz Finans Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.17 MB
  • Sürüm 1.2.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kolektif Labs Bilgi Iletisim Hizmetleri A.S.
Portföyist günümüz insanının ihtiyaçları göze alınarak daha keyifli, kazançlı ve bilinçli bir borsa deneyimi için tasarlandı.

Finans alanı ile ilgileniyor ve yastık altındaki paralarınızın değerlenmesini sağlamak istiyorsanız Portföyist mobil uygulamasını iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Her bir seçeneği ile yatırımlarınızı çok daha karlı yapmanızı sağlayan Portföyist uygulaması birbirinden kaliteli seçenekleri sayesinde size fikir verecek, farklı alanları değerlendirmenize imkan tanıyacak ve ardından sağlıklı yatırımlar yapmanız konusunda size yardımcı olacaktır.

Portföyist günümüz insanının ihtiyaçları göze alınarak daha keyifli, kazançlı ve bilinçli bir borsa deneyimi için tasarlandı. Başarılı yatırımın detaylarda gizli olduğuna inanların da, birikimlerini borsada değerlendirmeyi düşünen yeni yatırımcıların da kolayca kullanabilmesi için detaylı veriler doğrultusunda hazırlanmıştır. Finans alanı ile ilgilenen herkese faydalı içerikler sunmayı bekleyen Portföyist uygulamasında sizi bekleyen bir çok içerik söz konusudur. Her birini kendi tercihleriniz doğrultusunda değerlendirerek kendi yatırım planlarınızı uzun araştırmalara vakit ayırmadan halledebilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan Portföyist mobil uygulaması olacak. Üstelik uygulamayı indirmek ve kullanmak için de her hangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Borsanın kalbi İstanbul'da toplanan verilere göre hazırlanan Portföyist finans uygulamasında hisselerin güncel verilerini yakından takip edebilirsiniz. Uygulamanın detaylı takip ekranında hisselerin yıllık en yüksek, en düşük ve yüzdelik değişim gibi trend belirleyici verilerini akıllı cihazınızdan sorunsuz bir şekilde takip ederek işlemlerinizi kolaylıkla yürüteceksiniz. Parite ve endeks takibi, interaktif grafikler ile geçmiş ve yakın trendleri analiz edebilme seçeneklerini değerlendirerek yatırım işlemlerinizi çok daha verimli olacak şekilde dizayn edeceksiniz. Burada sizin için kocaman bir finans dünyası inşa edilmiştir. Hisse fiyatlarında gerçekleşen değişimlerden haberdar olmak için hatırlatma sisteminden faydalanarak hiç bir bilgiyi kaçırmadan takip edebilirsiniz. Bununla beraber kendi kişisel portföyünüzü oluşturarak işlemlerinizi kayıt altında tutabilirsiniz.

Hisse senetleri üzerinde gerçekleşen tüm kar zarar verilerini inceleyerek işlemlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz. Uygulamaya abone olmadan işlem yaptığınız da kısıtlı verileri değerlendireceksiniz. Fakat abone olarak çok daha geniş içerikleri değerlendirme şansına sahipsiniz. Uygulamaya ücret vererek abone olduğunuz taktirde birden fazla portföyü aynı hesap üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Her bir araştırmanızı ve işlemlerinizi portföyünüze kaydederek daha sonra gözden geçirebilirsiniz. Uygulamanın grafiksel veri incelemeleri, istatistiksel raporlar ve yatırım alanlarının kar zarar hesaplamaları sayesinde paranızı çok daha zekice yapabileceksiniz.

Portföyde meydana gelen günlük değişim, günlük kazanç ve satışlardan elde edilen realize kazanç değerleri, hisselerde gerçekleşen günlük değişim, günlük kazanç ve satışlardan elde edilen realize kazanç değerleri, gerçekleştirilen geçmiş işlemlerin kronolojik sıralaması gibi detaylı verileri kolaylıkla takip ederek işlemlerinizi akıllı cihazınızdan halledebileceksiniz. Uygulama içerisinden yapacağınız her bir işlemin kaydı daha sonra size sunulacak, bunları değerlendirerek gelecek yatırımlarınızı da yakından takip etme imkanı elde edebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak her an her yerde kolaylıkla borsa takibi yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

Portföyist indir