Portföyist

Ücretsiz Finans Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14M
  • Sürüm 1.4.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kolektif Labs, Inc
Borsa konusunda kendinizi bilgilendirmek ve mevcut paranızı borsada değerlendirmek isterseniz Portföyist mobil uygulaması size yardım edecektir.

Finans uygulamaları kategorisinde yer alan Portföyist mobil uygulamasını Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek finans alanında ki yatırımlarınızı çok daha yakından takip edebilirsiniz. Borsa konusunda kendinizi bilgilendirmek ve mevcut paranızı borsada değerlendirmek isterseniz Portföyist mobil uygulaması size yardım edecektir. Uygulamayı kullanması son derece kolay olup hem akıllı cihazınızı verimli hale getirecek hem de borsa konusunda çok daha akıllıca yatırım yapabileceksiniz.

Yastık altındaki paranızın değerlenmesi için mutlaka akıllıca yatırım yapmalısınız. Aksi halde mevcut paranızı da kaybedersiniz. Tam olarak akıllı yatırım yapmanız amacıyla hazırlanan Portföyist mobil uygulaması tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve akılı cihazınızda da sorunsuz bir şekilde işlem yapmanıza imkan tanıyor. Başarılı yatırımın detaylarını bulacağınız Portföyist sayesinde borsayı çok daha akıllıca değerlendireceksiniz. Borsanın İstanbul'da işlem gören hisselerinin güncel verilerini sunan Portföyist mobil uygulaması akıllı cihazınız yanınızda olduğu sürece sizinle olacak, en gerçek bilgileri size sunacak ve yatırımlarınızı çok daha doğru alanlara yapmanıza imkan tanıyacaktır. Sadece bir kaç dokunuş ile işlemlerinizi halledeceksiniz. Akıllı cihazınız Portföyist ile finans konusunda çok daha verimli hale gelecektir.

Uygulamanın detaylı kontrol sistemi sayesinde hisselerin yıllık en yüksek, en düşük ve yüzdelik değişim gibi trend belirleyici verilerini yakından takip edebilirsiniz. Aradığınız her bilgiyi açıkça size sunan ve değerlendirmenize imkan tanıyan Portföyist finans alanında geliştirilmiş en kaliteli mobil uygulamalardan biridir. Parite ve endeks takibi konusunda özel verilerin her birini bir araya toplamış olup ardından değerlendirme yaparak kullanıcılarına kesin ve net veriler sunmaktadır. Uygulama içerisinde yer alan verilerin her birini takip ederek yatırımlarınızı buraya göre yapabilirsiniz. Yatırım yaptığınız taktirde kendi portföyünüzü oluşturarak yine Portföyist mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla takip altında tutabilirsiniz.

Portföyde gerçekleşen kar, zarar durumunun hesaplanması, hisselerde gerçekleşen kar, zarar durumu, lot ve ortalama hesaplamaları gibi detaylı veriler doğrultusunda tasarlanan ve geniş bilgi ağına sahip olan Portföyist mobil uygulamasında borsanın yakın takipçisi olacak, mevcut paranızdan kar elde etmek üzere yatırım yapacak ve sonunda da mutlu olan kişi siz olacaksınız. Yapacağınız işlemler hakkından ne kadar çok detaylı veriye sahip olursanız o kadar bilgili olur ve sonucunda da yüksek miktarlar kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Portföyist uygulamasının ücretsiz versiyonunda minimum düzeyde işlem yaparken abone olduğunuz taktirde çok daha detaylı veriler ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Abone olduğunuz taktirde, birden çok portföy takip edebilir ve aynı zamanda çizgi grafiğinin yanında açılış, en yüksek, en düşük, kapanış verileriyle beraber işlem hacmini bir arada gösteren mum ve bar grafiklerini inceleyebilirsiniz. Portföy risk hesaplama seçeneğiyle de zararlarınızı hesaplayarak bu doğrultuda yatırım yapabilirsiniz. Bunlar gibi daha bir çok işlem yapmanıza imkan tanıyan Portföyist akıllı cihazınızda sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Portföyist indir